Четворособен Стан Центар 1 A1002

 • Објавено на: 15 Февруари 2022
 • Шифра: A1002
 • Цена: €550 EUR
 • Депозит: €550 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Центар
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 100 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 1
 • Состојба: Луксузен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

stanot e vo kuca na vtori kat kompletno namesten so masina za sadovi,mik rotalasna pecka, masina za perenje ves,posebno susara nov smart tv 55`satelitski kanali. Edno parking mesto besplatno ,plus uste edno koe se placa 5 evra na mesec, stanot ce bide sloboden od 05.02.2022, stanot se izdava na minimum godina dena i bez domasni milenici

Тип: Изнајмување | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.