Двособен Lux City Mall A1004

 • Објавено на: 15 Февруари 2022
 • Шифра: A1004
 • Цена: €380 EUR
 • Депозит: €380 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Карпош
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 50 m2
 • Спрат: 12
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Луксузен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Se iznajmuva nov prekrasen luksuzen stan kompletno ureden od 50m2 + parking mesto vo garaza 18m2 vo City Garden do City Mall - Ulica Manapo br7 vlez 1 - 12-ti sprat so Prekrasen Pogled kon Vodno.

Тип: Изнајмување | Место Карпош

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.