Duplex Центар 70м2 A1005

 • Објавено на: 15 Февруари 2022
 • Шифра: A1005
 • Цена: €300 EUR
 • Депозит: €300 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Центар
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 70 m2
 • Спрат: 12
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Балкон: 1
 • Состојба: Луксузен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Издавам реновиран модерен стан со дневна, кујна, 2 спални, 2 тоалета и тераса со поглед на Водно.

Тип: Изнајмување | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.