Дуплекс трсобен стан Тафталиџе A1011

 • Објавено на: 16 Февруари 2022
 • Шифра: A1011
 • Цена: €600 EUR
 • Депозит: €600 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Аеродром
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 120 m2
 • Спрат: 1
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 2
 • Состојба: Луксузен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се издава нов стан од 120м2 во Тафталиџе кој се наоѓа помеѓу гимназијата Нова и училиштето Ѕахѕа Кемал. Станот е во нов Објект со само три станбени единици, и е целосно опремен со нов мебел. Станот е на три нивоа и поседува:
Голема дневна со кујна
Гостинско вц
3 спални соби
Комфорна бања
тераса
И подземен паркинг простор за 2 автомобили. Во секоја од спалните соби има инвертер клима уред а во дневната соба покрај инвертер клима уред има и подно греење.
Напомена - станот е нов и никогаш не вселуван и се издава со договор на најмалку 1 година.

Тип: Изнајмување | Место Аеродром

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.