Двособен стан Ново Лисиче A1013

 • Објавено на: 16 Февруари 2022
 • Шифра: A1013
 • Цена: €220 EUR
 • Депозит: €220 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Ново Лисиче
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 42 m2
 • Спрат: 7
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се издава комплетно наместен стан во Ново Лисиче во зградите позади бензиската на Макпетрол. Комплетно опремен со бела техника, ТВ. Дневен простор заедно со трпезарија, кујна, купатило, тераса и една спална соба (со детски кревет на спрат - постои можност да се замени со француски лежај). Поседува и паркинг место под зградата (влез низ врата со далечинско отворање) и дополнително заградена остава во склоп на паркинг местото. Вселив веднаш.

Тип: Изнајмување | Место Ново Лисиче

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.