Двособен стан Кисела Вода A1015

 • Објавено на: 16 Февруари 2022
 • Шифра: A1015
 • Цена: €190 EUR
 • Депозит: €190 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 43 m2
 • Спрат: 0
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се издава стан 43 м2 на подолг временски период невселуван комплетно наместен со нов мебел и бела техника. Станот е на високо приземје со голема затворена тераса со ПВЦ. Греење БЕГ, паркинг слободен.

Тип: Изнајмување | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.