Двособен стан Центар A1018

 • Објавено на: 16 Февруари 2022
 • Шифра: A1018
 • Цена: €250 EUR
 • Депозит: €250 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Центар
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 55 m2
 • Спрат: /
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се издава наместен стан од 55 м2 на поткровје, со лифт, централно парно, во центар спроти Градежен факултет. Цена 250 ЕУр месечно.

Тип: Изнајмување | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.