Трособен стан Кисела Вода A1020

 • Објавено на: 16 Февруари 2022
 • Шифра: A1020
 • Цена: €250 EUR
 • Депозит: €250 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 87 m2
 • Спрат: 0
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Балкон: 3
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се издава трособен стан во к.вода кај дом за слепи.Станот е реновиран и комплетно наместен со прекрасен распоред:br> -две спални собиbr> -дневна со трпезарија и кујнаbr> -два балкона и терасаbr> -две купатилаbr> -ходникbr> Опремен е со се сто е потребно за да функционира едно семејство и наместен е доста симпатицно и модерно

Тип: Изнајмување | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.