Петособен стан Дебар Маало A1021

 • Објавено на: 16 Февруари 2022
 • Шифра: A1021
 • Цена: €450 EUR
 • Депозит: €450 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Дебар Маало
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 94 m2
 • Спрат: 4
 • Соби: 5
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 2
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се издава 5то собен стан во Дебар Маало карши Вардар Мебел. Станот е реновиран 2020та и е целосно опремен. Има 3 спални соби, 2 бањи, дневна со кујна, трпезарија со работен дел, 2 тераси. Станот се грее/лади на инвертери.

Тип: Изнајмување | Место Дебар Маало

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.