Двособен стан Кисела Вода A1026

 • Објавено на: 17 Февруари 2022
 • Шифра: A1026
 • Цена: €270 EUR
 • Депозит: €270 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 40 m2
 • Спрат: 4
 • Соби: 2
 • Спални: 4
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

СЕ ИЗДАВА НОВ ЛУКСУЗЕН СТАН ВО УБАВА МАЛА ЗГРАДА,НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ВО КИСЕЛА ВОДА НА МЕСТО ВИКАНО ЧЕШМА
СТАНОТ Е НА 4-ТИ СПРАТ,ИМА ЛИФТ, НОВ НЕ ВСЕЛУВАН, ОДЛИЧНО И КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН
ГРЕЕНЈЕТО Е СО ДВА ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ
ВО БЛИЗИНА ИМА СУПЕР МАРКЕТИ,МЕНУВАЧНИЦИ,БАНКИ,ПИЉАРИ,УЧИЛИШТЕ,АПТЕКИ,РЕСТОРАНИ,ПИЦЕРИИ
ПЛОШТАД МАКЕДОНИЈА - 1 КМ СОБРАНИЕ - 900 МЕТРИ

Тип: Изнајмување | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.