Двособен стан Дебар Маало A1027

 • Објавено на: 17 Февруари 2022
 • Шифра: A1027
 • Цена: €300 EUR
 • Депозит: €300 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Дебар Маало
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 50 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: /
 • Состојба: Луксузен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се издава луксузно опремен стан на одлична локација во Дебар Маало на 100м од Влада. Мирна и тивка локација.

Тип: Изнајмување | Место Дебар Маало

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.