Двособен стан Тафталиџе A1033

 • Објавено на: 17 Февруари 2022
 • Шифра: A1033
 • Цена: €300 EUR
 • Депозит: €300 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Тафталиџе
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: 52 m2
 • Спрат: 6
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 2
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Комплетно реновиран и опремен стан на ул.Њуделхиска, помеѓу Веро Тафталиџе и Педагошка. Станот е комплетно наместен со нов мебел и бела техника.
Приклучен е на централно греење а поседува и клима.
Сменети се сите инсталации,опремен со бамбусов паркет,целосно опремена кујна со медијапан во бела боја,целосно опремена дневна и терпезарија со мебел од медијапан во кафена боја,целосно опремена спална со медијапан кревет, декоративни зидови со натур бетон во бела и сива боја,лизгачки плакар.

Квадратура: 52 м2
Кат 6/7, има лифт
Тараси х2
Подрум 7 м2

Тип: Изнајмување | Место Тафталиџе

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.