Двособен Стан Тафталиџе 1 A1001

 • Објавено на: 15 Февруари 2022
 • Шифра: A1001
 • Цена: €300 EUR
 • Депозит: €300 EUR
 • Агенциска Провизија: 50% Од прва рата
 • Локација: Тафталиџе
 • Тип: Изнајмување
 • Квадратура: / m2
 • Спрат: /
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 2
 • Балкон: /
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Se izdava dvosoben stan vo naselba Taftaligze 1 sproti gimnazijata Nova. Stanot e Nov nekoristen, celosno opremen. Ima dve parking mesta, I parno greenje.

Тип: Изнајмување | Место Тафталиџе

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.