Водно Panorama Residence - Продаден

 • Објавено на: 18 Февруари 2022
 • Шифра: A5006
 • Цена: €1550 EUR
 • Депозит: €0 EUR
 • Агенциска Провизија: 1%
 • Локација: Водно
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 76 m2
 • Спрат: 4
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Se prodava nov stan na Vodno, vo kompleksot Panorama Residence, so orientacija prema jugo-istok. Stanot e vo prviot vlez na 4 kat. Ima dve spalni sobi, dnevna, kupatilo i terasa. Vkupna kvadtatura od 76m2 (stan 71m2 + 5m2 terasa). Dnevnata soba ima pogled kon Vodno. Stanot e so imoten list.

Тип: Продажба | Место Водно

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.