Четворособен Стан С. Север 79m2

 • Објавено на: 31 Maj 2022
 • Шифра: A50063
 • Цена: €57.000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Бутел
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 79 m2
 • Спрат: 5
 • Соби: 4
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во нас.Скопје Север, 74 м2 ( 5м2 подрум)на петти спрат, реновиран

РАСПОРЕД: Претсобје кое води кон дневна соба со излез на балкон, кујна со трпезарија, спална соба, детска соба, балкон и купатило.

Тип: Продажба | Место Бутел

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.