Трособен Стан Аеродром - Продаден

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: A50064
 • Цена: €56.000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Аеродром
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 60 m2
 • Спрат: 5/5
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Se prodava vednas vseliv stan vo Aerodrom vo oddrzana sostojba od 60 m2 na 5/5 vo objekt bez lift. Stanot ima 2 spalni sobi, kujna so dnevna, kupatilo i balkon. Stanot ima juzna orentacija.
Telefon - 076 883 305

Тип: Продажба | Место Аеродром

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.