Стан Кисела Вода - Продаден

 • Објавено на: 31 Март 2022
 • Шифра: A50067
 • Цена: €80.000 EUR
 • Депозит: € EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 70 m2
 • Спрат: 1
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Реновиран
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Se prodava stan vo Kisela Voda vo neposredna blizina na OU Partenie Zogravski od 70 m2 od koj 64 m2 stanben del i 6 m2 balkon. Stanot ima 2 spalni sobi, 1 kupatilo, kujna so dnevna i balkon. Stanot e revoniran i se prodava celosno opremen. Stanot ima jug-istok-zapad orentacija i se prodava celosno opremen. So stanot sledi i podrum.
Telefon - 076 883 305

Тип: Продажба | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.