Трособен Центар 84 м2 - Продаден

 • Објавено на: 18 Февруари 2022
 • Шифра: A5006
 • Цена: €По договор EUR
 • Депозит: €0 EUR
 • Агенциска Провизија: 1%
 • Локација: Центар
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 84 m2
 • Спрат: 3
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во Центар 84 м2 на 3 кат со лифт, нова зграда, невселен, со 2 спални, 2 купатила, сопствено парно, иструган и лакиран паркет

Тип: Продажба | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.