Нов Екслузивен Џевахир - Продаден

 • Објавено на: 18 Февруари 2022
 • Шифра: A5002
 • Цена: €98500 EUR
 • Депозит: €0 EUR
 • Агенциска Провизија: 1%
 • Локација: Аеродром
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 68 m2
 • Спрат: 14
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Балкон: /
 • Состојба: Луксузен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава невселуван наместен трособен стан. Станот е лоциран во новата кула на комплексот Џевахир (блок Ц, 14-ти кат).
Станот е комплетно екстра модерен и луксузно уреден со нов мебел, со целосна бела техника и елементи.
Станот располага со две спални соби и дневна соба со јужна ориентација и прекрасен поглед, има сопствено греење и ладење. Исто така и со посебна внатрешна гаража и е веднаш вселив.
Комплексот Џевахир располага со 4 лифта, плус товарен лифт, со рецепција и 24h обезбедување, видео надзор, лоби, затворен базен и фитнес центар.
Цена 98.500 € (доплата за паркинг 3.500 €) + Агенциска Провизија

Тип: Продажба | Место Аеродром

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.