Во Градба 55М2 Центар - Продаден

 • Објавено на: 18 Февруари 2022
 • Шифра: A5003
 • Цена: €1510 EUR
 • Депозит: €0 EUR
 • Агенциска Провизија: 1%
 • Локација: Центар
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 55 m2
 • Спрат: 5
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Prodavam extra stance 55 m2 so 2 spalni vo novogradba. Stanot se naogq pozadi ZOIL do policiskata stanica.
Zgradata e vo gradba pocetna sostojba treba da e gotova za 2 god.
Ima i parking mesto so doplata

Тип: Продажба | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.