Трособен Стан Центар - Продаден

 • Објавено на: 20 Февруари 2022
 • Шифра: A5011
 • Цена: €121 500 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Центар
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 68 m2
 • Спрат: 6
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава Нов Стан во Центар кај Нова Железничка станица.
Нова градба,2 влеза ,секој влез со по 2 големи лифтови, 6-ти КАТ со Источна ориентација кон железничка со чист поглед кон пероните на железничката.

Станот има (влезен дел,дневна соба со тераса и кујна, ходник кон собите, детска соба,спална соба со француски балкон, купатило со туш кабина и бања со када кое е сместено во спалната соба).

Станот е комплетно наместен со Нов мебел и е со сите потребни елементи за нормален живот што значи ( кујна комплет со елементи и прибор,телевизор,клима,машина за перење алишта и садови,фрижидер и др.)
Греењето е на градско парно БЕГ.

Веднаш вселив!!!!

Тип: Продажба | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.