Дуплекс стан во Мичурин A5016

 • Објавено на: 7 Март 2022
 • Шифра: A5016
 • Цена: €100 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Аеродром
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 127 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 2
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан дуплекс во одлична состојба во Мичурин од 127 м2. Станот на 1 ниво има 75 м2 во кој има засебна кујна од која се излегува на балкон, купатило и голема дневна со излез на балкон. Станот на 2 ниво има 52 м2 во кое има 3 спални соби и 1 купатило. Станот е во одлицна состојба има греенје на струја со солар систем и со него следи и паркинг место.

Тип: Продажба | Место Аеродром

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.