Четворособен стан Чаир A5018

 • Објавено на: 7 Март 2022
 • Шифра: A5018
 • Цена: €156 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Чаир
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 136 m2
 • Спрат: 3
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 2
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во Чаир во одлична состојба од 136 м2. Станот има 3 спални соби, 2 купатила, кујна со дневна , балкони и внатрешно паркинг место. Станот се продава полуопремен како на фотографиите. Станот е во објект со лифт и е на 3/5 спрат.

Тип: Продажба | Место Чаир

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.