Трособен стан Ново Лисиче A5019

 • Објавено на: 7 Март 2022
 • Шифра: A5019
 • Цена: €81 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Ново Лисиче
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 95 m2
 • Спрат: 5
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Балкон: 3
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во Ново Лисиче наспроти ФФМ од 95 м2 од кој 78 м2 станбен дел и 17 м2 балкони. Станот е во состојба на реновирање и има 2 спални соби, 2 купатила, кујна со дневна, 3 балкона и е со север-југ-исток орентација. Станот се прави со 3 спални соби и со него следи и подрум од 4 м2. Станот е на 5/9 спрат во објект со 2 лифта и централно греење.

Тип: Продажба | Место Ново Лисиче

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.