Двособен стан Маџир маало A5020

 • Објавено на: 27 Февруари 2022
 • Шифра: A5020
 • Цена: €59 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: 1%
 • Локација: Центар
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 45 m2
 • Спрат: 1
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во површина од 45 м2 на први кат, во релативно нова зграда од 5 ката и поткровје со лифт. Локација: Маџир маало.
Станот е со засебна спална соба, дневна со кујна, купатило и балкон.
Греење со фенкулери - сплит систем.

Тип: Продажба | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.