Куќа Козле A5021

 • Објавено на: 27 Февруари 2022
 • Шифра: A5021
 • Цена: €97 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: 1%
 • Локација: Козле
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 76 m2
 • Спрат: /
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 2
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава куќа во Козле на мирна и тивка локација. Во близина има основно училиште, градинка, маркети, иделна за мирен а сепак урбан начин на живеење. Куќата е на 2 спрата со површина од 76 м2 изградена 2002 год. Изведбата на куќата е армирано- бетонска, со две плочи. На високо приземје има голема дневна соба со кујна и трпезарија, остава која лесно може да се преуреди во купатило, ходник и голема заградена тераса. По внатрешни скали се доаѓа на спрат, каде што има голема детска соба со вградени плакари, кревети и биро, тераса, спална соба и купатило. Куќата има парно на струја, трајножаречки камин во дневната со ѕидан оџак и клима уред. Надворешната ограда е од ковано железо. Куќата е домаќински одржувана и со целосно уредна документација. Пешачко растојание : 3 мин до училиште, градинка и амбуланта без преминување на главна улица, 5 мин. до пазар и Форца, 10 мин. до Сити Мол.

Тип: Продажба | Место Козле

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.