Трособен стан Кисела Вода A5023

 • Објавено на: 8 Март 2022
 • Шифра: A5023
 • Цена: €100 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 70 m2
 • Спрат: 1
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во одлична состојба во Кисела Вода од 70 м2 на 1 спрат во мал објект. Станот има 2 спални соби, 2 купатила, кујна со дневна и 1 балкон. Станот има исток - запад орентација и се продава целосно опремен со 2 гаражни места.

Тип: Продажба | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.