Двособен стан Влае A5025

 • Објавено на: 9 Март 2022
 • Шифра: A5025
 • Цена: €54 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Влае
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 47 m2
 • Спрат: 1 и 2
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продаваат станови во градба во Влае на одлична локација во мал објект од пр+2 ката + под со 8 станбени единици. Објектот ке биде вселив за 16 месеци. Слободни станови се на 1 и 2 спрат од 47 м2 од кој 42 м2 станбен дел и 5 м2 балкон. Становите имаат по 1 спална соба, кујна со дневна, купатило и балкон. Становите се со северна орентација.

Тип: Продажба | Место Влае

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.