Дуплекс стан Аеродром - Космос A5026

 • Објавено на: 9 Март 2022
 • Шифра: A5026
 • Цена: €110 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Аеродром
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 87 m2
 • Спрат: 1
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во градба во Космос од 87 м2 на 2 нивоа. Станот на 1 ниво има кујна со дневна, купатило и ходник а на 2 ниво има 2 спални соби, купатило и ходник. Станот има преубава југ - запад орентација. Станот се продава со паркинг место и ке биде вселив до крај на 2022 година.

Тип: Продажба | Место Аеродром

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.