Двособен стан Автокоманда A5028

 • Објавено на: 9 Март 2022
 • Шифра: A5028
 • Цена: €55 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Автокоманда
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 61 m2
 • Спрат: 8
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во Автокоманда во добра состојба од 61 м2 од кој 56 м2 станбен дел и 5 м2 балкон. Станот е на 8/10 спрат во зграда со 2 лифта и парно. Станот има југ-исток орентација и е со 1 спална соба, кујна со дневна, остава, балкон и купатило. Станот има можност да се направи со 2 спални соби и има подрум од 3 м2.

Тип: Продажба | Место Автокоманда

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.