Двособен Стан Тафталиџе 2 A5030

 • Објавено на: 11 Март 2022
 • Шифра: A5030
 • Цена: €65 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Тафталиџе
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 52 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во градба наспроти Реплек во мал модерен објект од 52 м2 на 2 спрат со северна орентација. Станот има 1 спална соба, кујна со дневна, балкон и купатило. Станот е во објект со лифт и парно.

Тип: Продажба | Место Тафталиџе

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.