Трособен Стан Козле A5031

 • Објавено на: 11 Март 2022
 • Шифра: A5031
 • Цена: €115 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Козле
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 75 m2
 • Спрат: /
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава веднаш вселив стан во Козле во Комплекс ЗИПИНГ од 75 м2 од кој 71 м2 станбен дел и 4 м2 балкон. Станот има 2 спални соби, 1 купатило, кујна со дневна и балкон. Станот е со јужна орентација, се продава целосно опремен и со него следи и внатрешно паркинг место.

Тип: Продажба | Место Козле

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.