Двособен Стан Центар - Рамстор A5032

 • Објавено на: 11 Март 2022
 • Шифра: A5032
 • Цена: €79 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Центар
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 60 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 2,5
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава полуопремен стан од 60 м2 на ул. Дренак во близина на Рамстор во мал објект со лифт и греење на струја на 2 спрат. Станот е во одлична состојба има 2 спални соби, 1 дневна со кујна со природна вентилација и 1 купатило. Станот има запад - север орентација.

Тип: Продажба | Место Центар

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.