Трособен Стан Кисела Вода - Продаден

 • Објавено на: 11 Март 2022
 • Шифра: A5033
 • Цена: €68 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 55 m2
 • Спрат: 0
 • Соби: 2
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 2
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во Кисела Вода во непосредна близина на Економко. Станот е на високо приземје и има северо источна орентација. Станот има 55 м2 и е со 2 спални соби, 1 купатило, 2 балкона, кујна со дневна. Станот е во одлична состојба.

Тип: Продажба | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.