Трособен Стан Тафталиџе 2 A5034

 • Објавено на: 11 Март 2022
 • Шифра: A5034
 • Цена: €51 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Тафталиџе
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 59 m2
 • Спрат: /
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во Тафталиџе 2 на одлична локација од 59 м2 од кој 44 м2 станбен дел,15 м2 балкон и 7 м2 подрум. Станот е во добра состојба и има 1 спална соба, кујна со дневна, купатило и балкон. Во станот се прави и 2 спална соба. Станот е во објект без лифт, со северна орентација и има градско парно.

Тип: Продажба | Место Тафталиџе

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.