Трособен стан Кисела Вода A5038

 • Објавено на: 17 Март 2022
 • Шифра: A5038
 • Цена: €80 000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Кисела Вода
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 70 m2
 • Спрат: 8
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во Кисела Вода во непосредна близина на ОУ Партение Зогравски од 70 м2 од кој 64 м2 станбен дел и 6 м2 балкон. Станот е на 8/8 спрат со лифт и има 2 спални соби, 1 купатило, 1 балкон, кујна со дневна. Станот се продава целосно опремен и со него следи и подрум. Станот има југ-исток -запад орентација.

Тип: Продажба | Место Кисела Вода

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.