Двособен Стан Тафталиџе 59м2

 • Објавено на: 1 Јуни 2022
 • Шифра: V50053
 • Цена: €85.500 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Тафталиџе
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 59 m2
 • Спрат: 8/9
 • Соби: 2
 • Спални: 1
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава модерно уреден стан во Тафталиџе во близина на гимназија Нова. Станот е со површина од 59 м2 и располага со дневен престој, кујна, спална соба, бања и балкон. Станот е на 8/ 9 кат со лифт, оријентиран на север со отворен поглед кон Скопска Црна Гора. Поставена инсталација за приклучување на градско парно и котел за сопствено парно. Цена : 85500 еур со вклучена кујна и плакари.

Тип: Продажба | Место Тафталиџе

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.