Трособен Стан Н.Лисиче 78м2

 • Објавено на: 1 Јуни 2022
 • Шифра: A50056
 • Цена: €81.000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Ново Лисиче
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 78 m2
 • Спрат: 9/15
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан во Ново Лисиче на одлична локација со две спални и комотна дневна , кујна, терпезарија, голем ходник и бања . Станот има 78 м2 + 6 м2 подрум, на 9 кат (во зграда со 15 ката), 3 лифта, централно парно греење, западно ориентиран, има чист имотен лист.

Тип: Продажба | Место Ново Лисиче

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.