Трособен Стан Универзална 110m2

 • Објавено на: 31 Maj 2022
 • Шифра: A50057
 • Цена: €200.000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Карпош
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 110 m2
 • Спрат: 0
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 2
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава комплетно наместен, реновиран трособен стан кај универзална сала, прекрасна локација на приземје. Станот има три спални, дневна со кујна и трпезарија, два тоалети со вкупно 110 м2 и прекрасна надворешна тераса од 80 м2. Има затворена гаража од 29 м2 во подрум и плус надворешно паркинг место. Цена по договор.

Тип: Продажба | Место Карпош

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.