Петособен Стан Тафталиџе 134м2

 • Објавено на: 31 Maj 2022
 • Шифра: A50058
 • Цена: €162.000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Тафталиџе
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 134 m2
 • Спрат:
 • Соби: 5
 • Спални: 3
 • Бањи: 3
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава стан-дуплекс со 3 спални,2 купатила(едно со џакузи када едно со туш кабина),1 гостин.тоалет,днавна со кујна,трепезарија и работен дел во отворен простор,камин,приклучен на БЕГ,со подрум и паркинг место во сопствен двор од зграда.Станот се продава комплет со мебел.Се наоѓа во близина на риб.ресторан Сидро Тафталиџе

Тип: Продажба | Место Тафталиџе

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.