Трособен Стан Ист Гејт Мол 76м2

 • Објавено на: 31 Maj 2022
 • Шифра: A50059
 • Цена: €95.200 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Автокоманда
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 76 m2
 • Спрат: /
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 2
 • Состојба: Празен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава нов невселен стан во зграда во Автокоманда позади Еаст Гате Малл со чист имотен лист и е веднаш вселив. Зградата е градба 2021 со квалитетни и луксузни изведби. Станот има кујна , терпезарија, дневна, бања и две спални. Има два балкона од спалните.

Тип: Продажба | Место Автокоманда

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.