Трособен Стан Аеродром 64m2

 • Објавено на: 31 Maj 2022
 • Шифра: A50060
 • Цена: €84.800 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Аеродром
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 64 m2
 • Спрат: 2
 • Соби: 3
 • Спални: 2
 • Бањи: 1
 • Балкон: 1
 • Состојба: Полу-наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава трособен стан во Аеродром. Станот е на втори кат, има централно парно и лифт. Се состои од ходник, две спални соби, дневна соба со кујна, купатило и тераса.
Telefon - 076 883 305

Тип: Продажба | Место Аеродром

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.