Четворособен Стан Топанско Поле 90m2

 • Објавено на: 31 Maj 2022
 • Шифра: A50062
 • Цена: €76.000 EUR
 • Депозит: €/ EUR
 • Агенциска Провизија: /
 • Локација: Топанско Поле
 • Тип: Продажба
 • Квадратура: 90 m2
 • Спрат: 8
 • Соби: 4
 • Спални: 3
 • Бањи: 2
 • Балкон: 2
 • Состојба: Наместен
Јавете сѐ на: 076 88 33 05

Се продава фул опремен стан, во населба Топанско Поле. Станот е на 8 спрат диспониран со лифт. Sтанот е 90 м2, поседува 3 спални соби, 2 бањи со вц, 2 тераси, голем салон, трпезариа и кујна, две соби со инвертер клими.

Тип: Продажба | Место Топанско Поле

← Вратете сѐ назад кон почетната страница.